sobota, 30 kwietnia 2016

Z pamiętnika samotnej wróżki


Z pamiętnika samotnej wróżki


Przezabawnie napisany pamiętnik. Chociaż nie lubię wróżb, a na myśl o kartach tarota dostaje dreszczy to lektura dość przyjemna. I tak sobie myślę że dla osób które lubią wróżenie to wspaniałe kompendium wiedzy w tym zakresie. Jak dla mnie to
dowiedziałam się jak wygląda wróżenie od strony wróżki :-)
Oczywiście to nie jest książka tylko o wróżeniu, na pieszym miejscu jest tu poszukiwanie miłości. Z poszukiwaniem wiążą się przygody i to z niezapomnianymi wrażeniami. Tu znowu okazja jest by przyjrzeć się bliżej portalom randkowym a zwłaszcza członkowie tych że stron są bardzo interesujący :-)
Bohaterka w ciekawy a przede wszystkim, tak życiowo opowiada o swoich podbojach i to z pieprzykiem i z humorem. Nie raz i nie dwa będzie powód by śmiać się do łez z przeżywanych przez bohaterkę przejść.
Ale jest jeszcze coś tajemniczego, nasza samotna wróżka ma specjalne zadanie do wykonania. Powierzone  przez klientów, podejmuję się dziwnej sprawie. A to sprawa ciężkiej wagi, w którą stronę szala się przychyli? czy w tą właściwą? Koniecznie musicie się o tym się przekonać ;-)

Opis: ze strony
"... Emilia jest singielką, wykonującą pracę wróżki. Bardzo pragnie poznać kogoś na stałe. W tym celu rejestruje się na różnych portalach randkowych i odpowiada na ogłoszenia towarzyskie.
   W swoich lekkich i zabawnych zapiskach dzieli się spostrzeżeniami na temat swojej pracy i kolejnych kandydatów na partnera, przeżywa różne wesołe perypetie...."


1 wrzesień

16 listopad

karty

Info:
  • Format: 12,3 x 19,4 cm
  • Liczba stron: 304
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz zwłaszcza bez spamu :-)

Zaobserwuj i polub na Facebooku :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...